👩⚕️💉👨⚕️ Ali lahko jedo ribe s sladkorno boleznijo? Koristi morske hrane

Ribe s sladkorno boleznijo

Ribe s sladkorno boleznijo

Ribe imajo nizek glikemični indeks in ne znatno povišajo ravni sladkorja v krvi. Zato se z diabetesom ne sme opustiti, ker je bogat vir nenasičenih maščobnih kislin.

Poleg tega riba vsebuje beljakovine in maščobe, ni vir ogljikovih hidratov, zato ga je celo treba uporabljati v diabetični prehrani. Ribe je treba bati le v prehrani, ko izgubijo težo, ker. vsebuje veliko kalorij (zaradi prisotnosti maščobe) in v primeru povečanega pritiska zaradi visoke vsebnosti natrija.

Več o prednostih rib pri diabetes mellitus preberite tudi v gradivih, ki sem jih zbral na tej temi.

O prednosti rib pri sladkorni bolezni

Diabetiki so prisiljeni omejiti prehrano, zato je še posebej akutna potreba po zadostnem številu beljakovin, vitaminov in aminokislin. Ribe vsebujejo veliko teh biološko aktivnih snovi, ki so koristne za telo. Hranilna vrednost ribjega mesa je zelo visoka. Torej, v Franciji je kilogram ščuka na dnu standard kakovosti vseh beljakovinskih izdelkov.

Za zdravo prehrano pomembno vlogo igra telo, ki ga absorbira produkt.Ribe so precej boljše in hitrejše od mesa živali in ptic. Odvisno od sorte v povprečju ribje meso vsebuje 25-50% manj beljakovin, 10% pa se bolje absorbira. Posebej bogati beljakovinski losos, losos, postrv, beluga, bela ribica, stelatna jesetra. S količino beljakovin sazan je boljša od govejega mesa in ščuka na ščukah je piščanec.

Pri sladkorni bolezni je poleg beljakovin pomembna tudi vsebnost maščobnih kislin Omega-3 in Omega-6. Imajo naslednje uporabne lastnosti:

  • optimizirati medcelične procese;
  • imajo protivnetni učinek;
  • prispevajo k preprečevanju kardiovaskularnih bolezni;
  • pomagajo izgubiti težo.

Tudi ribje meso vsebuje bogato skupino vitaminov A, D, E, skupina B; elemente v sledeh, kot so kalij, magnezij, fosfor, jod, fluor in druge.

Ribje jedi z diabetesom

S sladkorno boleznijo v ribjih jedeh lahko uporabite morske in rečne ribe. Kuhajte ga bolje v kuhani, žele ali pečeni obliki. Druga riba se lahko kuhata za par, juha na pljuvaču, obara z zelenjavo. Da bi ribji jedili edinstven okus, lahko uporabite v omejenem številu začinjenih začimbe, omako s kislo smetano, limoninim sokom.

Pomembno! Pri diabetesu tipa 2 je vredno razmisliti o nizko-maščobnih ribah. Če imate prekomerno težo, bo to omejilo kalorični vnos hrane v prehrani. Dovoljeno je uporabljati ribe v pločevinkah v svojem soku.

Bolniki s sladkorno boleznijo ne morejo uporabljati:

  • ribe maščobnih sort;
  • prekajene in soljene ribe;
  • ribe, konzervirane v olju;
  • ribja jajca.

Značilnosti štetja rib XE

S sladkorno boleznijo za štetje rib žitnih enot ni potrebno, ker ne vsebuje ogljikovih hidratov, zato se sladkor v krvi ne poveča. Po drugi strani pa pri kuhanju rib uporabite sestavine, ki vsebujejo ogljikovodike, npr. V tem primeru je treba upoštevati količino tekočine, katerega sestava vključuje moko.

Diabetes mellitus tipa 2. Prehrana, posušene ribe, prekajene in posušene

Diabetes mellitus tipa 2, ali vam je mar za ta problem? Ali ste bili diagnosticirani? S to boleznijo lahko živite polno življenje, če ohranite raven krvnega sladkorja bližje normam (do 6 mmolov) ali ciljnim indikatorjem (do 7-8 mmolov).

To se doseže na dva načina:

  • Skladnost z dieto.
  • Redna fizična aktivnost.

Živila, ki imajo "ničelni" glikemični indeks in ne povečajo krvnega sladkorja, so posušene, prekajene in kaviarske ribe.

Oglejmo si podrobneje o vsakem izdelku:

  1. Ograja vročega kajenja, 1 porcijo, 60 g. GI = 0.
  2. Paprika vročega kajenja, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  3. Perčica vročega kajenja v morju, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  4. Vročica vročega kajenja, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  5. Vroči dimljeni sled, 1 porcijo, 60 g GI = 0.
  6. Koda vročega kajenja, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  7. Cold Smoked Vobla, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  8. Špric hladnega kajenja, 1 porcijo, 60 g GI = 0.
  9. Sled holandskega mraza sleda, 1 porcijo, 60 g. GI = 0.
  10. Hladna prekajena skuša, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  11. Hladna prekajena stavrida, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  12. Balik jesetra, 1 porcijo, 60 g GI = 0.
  13. Puffed, 1 serving, 60 g GI = 0.
  14. Posušen krem, 1 porcijo, 60 g GI = 0.
  15. Polessky prigrizek, 1 porcija, 60 g GI = 0.
  16. Pskov prigrizek, 1 porcija, 60 g GI = 0.

Analiziramo to tabelo za posušene, dimljene in suhe ribe. Vsi izdelki imajo "ničelni" glikemični indeks. Navedene izdelke lahko uporabljate brez omejitev.

Kakšne vrste rib lahko pojedo med izgubo teže: seznam sort in kako kuhati

Dober dan, dragi bralci! Danes vam bom povedal o najljubšem ribiškem izdelku.Zdaj so znanstveniki dokazali svojo uporabnost za izgubo teže. Ribe z nizko vsebnostjo maščob za prehrano, seznam katerih bom navedel spodaj, deljen s maščobo in kalorijo. Osredotočimo se na priljubljene sisteme napajanja, ki uporabljajo ta dragoceni izdelek. Vključili so tudi nasvete, kako bolje kuhati ribe, tako da je bilo okusno in koristno.

Koristi rib

Ribe so vir visoko kakovostnih beljakovin in jih telo hitro absorbira. Če potrebujete približno tri ali štiri ure za prebavo mesa, se bodo ribe "raztopile" v dveh. Zato je prehranska prehrana priporočljiva tudi za večerni obrok. Proteini ohranjajo sitosti že dolgo. Možgani "dajejo signal", da ne hranijo ničesar na straneh ali papežu.

Mislim, da so mnogi slišali o dolgoživosti prebivalcev Japonske. Imajo skoraj nobenih težav s ščitnico. Odličen pogled in gladka koža sta ohranjena do starosti. Samo poglej fotografije – veselo, mladostno ljudstvo. Znanstveniki so ugotovili, da je vzrok za zdravje uporaba velikega števila morskih rib. Sestava vašega najljubšega izdelka vključuje naslednjo korist:

  • maščobne aminokisline Omega-3, Omega-6;
  • vitamini A, D, skupina B;
  • fosfor;
  • cink;
  • jod;
  • kalcij.

Redna poraba morskih sadežev zmanjšuje tveganje za bolezni srca. Tlak se stabilizira. Delo imunskega sistema in možganov se izboljša. Če ne želite trpeti zaradi demence v starosti – jesti ribe.

Jod – nasičuje ščitnico, ki ima velik vpliv na izgorevanje kalorij in metabolizem

Omega-3 maščobna kislina je zelo koristna stvar. Brez nje je sinteza drugih snovi v telesu nemogoča. Običajno vzdržuje občutljivost živčnih vlaken in sodeluje pri krčenju mišic. Prisotnost uporabnih omega-3 kislin bo pozitivno vplivala na lase, kožo, nohte.

Kakšne vrste rib lahko pojedo med izgubo teže?

V sistemih hranjenja se priporoča zmanjšanje telesne mase, ki nadomesti meso z ribami. Vendar pa niso vse sorte enako koristno. S kalorično vsebnostjo maščob je veliko pred pusto svinjino. Da bi napako, ne, bomo razdelili vsebnost ribje maščobe.

Vsebnost maščobe 100 gramov rib in morskih sadežev
Visoka vsebnost maščobe (10 g ali več)Atlantic sled, jegulja, jesetra, jeseter, skuše, sardele
Povprečna vsebnost maščobe (od 5 do 10 gramov)Losos (Atlantic, srebrni, sockeye losos, Chinook losos), skakavke, som, šarenka, mečarica, som, kapelan, krap, prijatelj losos, losos
Nizko vsebnost maščob (2 do 5 gramov)tilapija, morski pes, školjke, morski bas, ostrige, pacifiška ostrina, keta, tuna, oslič
Zelo nizka vsebnost maščobe (manj kot 2 grama)Pollock, ščuka, ščepec, kurzor, trska, iverka, vahnja, jastog, pokrovače, kozice

Da bi dobili idejo o vsebnosti maščob v morski sadeži, bodite pozorni na barvo mesa. Če je lahka – preden se vam zdi riba. Temnejši filet, več kalorij. Ne pozabite sleda, lososa ali skuše.

Seveda znanstveniki trdijo, da so najbolj uporabne maščobne ribe. Ima veliko potrebnih snovi. Toda, ko izgubite težo, morate pozabiti na to. Ali zmanjšajte porabo na majhen kos na teden.

Ribe z nizko vsebnostjo maščob so navedene posebej. Nimajo ogljikovih hidratov. Zato so tako priljubljeni med ljubitelji ogljikovih hidratov. Ker prehod na ribe med prehrano lahko pripomore k zamudi pri zmanjševanju vnosa ogljikovih hidratov.

Izdelek (na 100 gramov)BeljakovineMaščobeOgljikovi hidratiKalorična vrednost
Nizko vsebnost maščob (2 do 5 gramov) 
Tuna24,44,60139
Perch Marine18,23,30103
Flounder Far Eastern15,73090
Vobla182,8095
Bream17,14,40105
Sazan18,22,7097
Halibut belo krilo18,930103
Osliči16,62,2086
Stavrida oceansko18,54,50114
Zelo nizka vsebnost maščobe (manj kot 2 grama) 
Aljaska Pollock15,90,9072
Sinji moli18,50,9082
Vdova17,20,5073
Cod160,6069
Perčana reka18,50,9082
Pike18,41,1084
Sudak18,41,1084
Crucian17,71,8087

Nizko vsebnost maščob ima manj maščobe kot pusto meso. Iz vsakega lahko vzamete enako količino beljakovin, vendar porabite manj kalorij. To vam bo omogočilo ohranjanje ogljikovih hidratov na relativno zmerni ravni porabe in se ne boste počutili preveč izpraznjene.

Če se sprašujete, kako pogosto lahko jeste ribe, potem vas lahko srečam, če ne obstajajo kontraindikacije, nato vsaj vsak dan. Standard je posoda 100 gr. In tudi če niste navdušeni nad to vrsto izdelka, potem si uredite vsaj nekaj "dnevov rib". Tablica juhe ali dišeča pečena rezina bo diverzificirala kateri koli meni.

Kako kuhati

Zdaj pa pojdimo na najbolj okusen trenutek. Ribji recepti za prehrano so posebna znanost. Upoštevati morajo koristnost sorte. In tudi kako varna bo uporaba za gastritis ali sladkorno bolezen.

Nekaj ​​besed o sistemu Ducane

To je ena najbolj demokratičnih diet, ki zdaj obstajajo. V prvi fazi se dr. Dukan osredotoča na beljakovine in prepoveduje ogljikove hidrate, maščobe in sladice.Ribe v prehrambenem sistemu niso zadnje mesto.

Opozorilo: V vseh fazah prehrane je dovoljeno skoraj vse – morje ali reka. Lahko si tudi malo prekajenega lososa. Podrobneje sem napisal članek o odobrenih izdelkih na dieti Ducane. Izdelke lahko kuhamo, parimo, ocvrto ali pečemo v foliji. Toda z minimalno količino rastlinskega olja.

Kakšne vrste rib je bolje za kuhanje prehrane

Priporočam, da v vašo prehrano vključite naslednje vrste morskih sadežev: tuna, iverka, vahnja, polkovnik, trska, pa tudi kozice in rakovice. Preostale vrste so navedene v zgornji tabeli z nizko in zelo nizko vsebnostjo maščob. Toda količina beljakovin v takšnem mesu je visoka.

Nasvet: Če želite zmanjšati količino kalorij, lahko vreli rib v vodi ali paro. Slednji način je najbolj uporaben in okusen. Meso je sočno in nežno. Kosi za okus, nalijemo malo limoninega soka in damo zelenjavo (koper, peteršilj). Potresemo z dišečim začimbo za ribe in zaviti v folijo. Po 30 minutah bo pripravljen.

Tablica juhe brez krompirja je izvrstna prehrana. Lahko jeste tako dolgo, kot želite, ne da bi to vplivalo na pas. Zelo dobro okusno juho dobimo s ščuka.Najmanjše kalorije z neverjetno aromo. Poskusite uporabiti manj omake. Izzovejo apetit. Če vam ni všeč ribji vonj, uživajte morsko hrano v mleku eno uro. Neugoden vonj bo izhlapel.

Nekateri se pritožujejo, da se med kuhanjem razpadajo ribe. Poskusi kuhati trsko. Njeni fileti niso tako razpisani kot tisti iz drugih vrst. Ali pa lahko uporabite malo trika. Dodajte malo kisa v vrelo vodo in počasi kuhajte ribe. Dišeči file se ne deli v delih.

Ribe za pečenje

Recepti za hujšanje vsebujejo najmanj olja. Sam proces pečenja vključuje pripravo izdelka hkrati z vseh strani pečice. V tem primeru so ribe bolj okusne kot pri banalnem vrenju.

Za pečenje je primerna folija ali rokav. Dietitians opazili: izdelki iz pečice so veliko bolj uporabni kot ocvrti v ponvi. Kosi rib lahko "osvobodite zaščite" nekaj minut pred pripravljenostjo. Potem dobite okusno skorjo brez masla. Ali poskusite pečenje v naravnem jogurtu. Po okusu ne morete reči iz kisle smetane. Ampak manj kalorij.

Ali je možno jesti ocvrte ribe na dieti

Z gastritisom in drugimi težavami z želodcem – je nemogoče. Toda popravite metode priprave. V testo ali drobtine – zagotovo ne. Še posebej pri diabetesu.

Če res želite, potem v majhni količini olja v žaru, se lahko razvajate z delom. Ampak ne več kot enkrat na teden. Samo ne pozabite dati končnih kosov na prtiček. Olje je treba absorbirati.

Ali je možno jesti soljene ribe na dieti

Zdravniki ne prepovedujejo. Seveda ne le sled ali trhanje. Najbolje je, da samozadostne ribe naredite sami. Jejte samo zjutraj. V nasprotnem primeru počakajte na neprijeten oteklost na obrazu in na kilogram višine kilogramov. Po slani si samo pijete in pijete.

Ali je možno jesti prekajene ribe na dieti

Ne razmišljajte o tem – zagotovo ne! Škoda prekajene hrane se je tako dolgo ponovila, da so vsi že prenehali biti pozorni na to. In zaman – nevarnih rakotvornih snovi lahko povzroči raka.

Prehlevljeno meso negativno vpliva na želodec in jetra. Najprej se poveča količina soli v takšnih izdelkih. Drugič, vsebnost kalorij se poveča zaradi izločanja vode med kuhanjem. Da ne bi bila neutemeljena, sem primerjal tabelo.

 Maščobe v svežih ribah na 100 gramovMaščobe v prekajenih ribah na 100 gramovKalorična vsebnost prekajenih rib na 100 g
Vroča dimljena smola0,98166
Hladne dimljene jesetre ribe10,925,7302
Balik jeset hladno prekajeni10,912,5194
Prekajeni hladno prekajeni2,86,3181
Koda vročega kajenja0,61,2115
Vroča dimljena kurba4,44,5172
Še kdo je hladen kajenje4,44,6160
Koda vročega kajenja0,61,2115
Hladna dimljena skuša13,215,5221

In malomarni proizvajalci lahko kadijo slabe kakovosti surovin. Poleg glavnih težav se lahko tudi zastrupljaš.

Riba je okusen in zdrav izdelek, ki vam bo pomagal obvladati prekomerno težo. Izberite sorte z nizko vsebnostjo maščob in kuhajte. Ocvrti, pečeni ali kuhani – za cel teden lahko izračunate raznolik meni. Vsakodnevna uporaba vam ne bo le tanka, ampak tudi lepa.

Oljne ribe ščitijo pred izgubo vida pri diabetesu

Nova študija je pokazala, da jemanje maščobnih rib dvakrat na teden bistveno zmanjša tveganje za diabetično retinopatijo pri bolnikih s srednje velikimi in starejšimi osebami s sladkorno boleznijo tipa 2. Diabetična retinopatija je vodilni vzrok izgube vida po svetu, pravi NDTV.

Strokovnjaki iz Barcelone so primerjali mediteransko prehrano z dodatkom oljčnega olja in prehrano, namenjeno preprečevanju bolezni srca in ožilja.Študija je vključevala 3.614 prostovoljcev, starih od 55 do 80 let, ki so imeli sladkorno bolezen tipa 2.

Pomembno: Udeleženci so bili naprošeni, da na dan porabijo vsaj 500 miligramov omega-3 polinenasičenih maščobnih kislin. Priporočilom je sledilo 75% prostovoljcev. V šestih letih študija je bilo 69 udeležencem diagnosticirano diabetično retinopatijo. Raziskovalci so upoštevali dejavnike, ki bi lahko vplivali na rezultate.

Raziskovalci so ugotovili, da so prostovoljci, ki so porabili priporočeno količino maščobnih kislin omega-3, zmanjšali tveganje diabetične retinopatije za 48% v primerjavi s tistimi, ki niso upoštevali priporočil. Iz izgube vida je bilo zaščitenih samo 2 porciji maščobnih rib na teden.

Ribje jedi za diabetike

Za diabetike ima prehrana pomembno vlogo pri zdravljenju bolezni. Razvite diabetične diete upoštevajo posebnosti vrste sladkorne bolezni, osebne značilnosti bolnika, zato se prepričajte, da uskladite svojo dieto s svojim zdravnikom.

In danes imamo nove recepte za ribje jedi, ki jih lahko dajejo diabetiki. Vse te jedi so enostavno pripravljene, okusne in apetirne ter jih lahko pripravijo za vso družino za vsak obrok.Nekatere jedi so tako dobre, da so primerne za praznično mizo.

Ribe v beli omaki

Potrebno bo:

  • 2 dela morskega lista,
  • 0,5 litra kreme z nizko vsebnostjo maščob,
  • 1 liter jabolčnega soka,
  • 200 g šampinjonov.

Ribe nalijemo v ponev z jabolčnim sokom in vre približno 5 minut od vrenja. Hkrati pečemo gobe v drugi ponvi. Put ribe v ponev z gobami in vlijemo kremo. Sol in dodamo začimbe. Zažgamo na nizki vročini približno 10-15 minut. Postrežemo z gobami in omako. Okras je dobra izbira zelenega fižola.

Ribji kite

Potrebno bo:

  • 500 g majhnih rib (papalina, sardona, majhnih gobic),
  • 2 jajca,
  • pol kozarec polnozrnate moke,
  • pol kozarec 0,5% mleka,
  • sol,
  • rastlinsko olje.

Očistite ribe, pranje, poper in sol. Iz moke, jajc in mleka, pripravimo testo (kot pri ometi) in zmešamo z ribami. Fry fižol v vročem rastlinskem olju v ponvi. Postrezite s poljubno stransko krožnico.

Roll rib

Potrebno bo:

  • 1 kg rib,
  • 1 kozarec 0,5% mleka,
  • 2 kosa belega kruha iz polnozrnate moke,
  • 3 žarnice,
  • 50 g belih posušenih gob,
  • 2 jajca,
  • 100 g rastlinskega olja,
  • 50 g piškotov,
  • 2 grozda zelenega peteršilja.

Za omako:

  • 2,5-3 skodelice ribje juhe,
  • 150-200 g paradižnikovega pireja,
  • 40 g pšenične moke,
  • 3 tbsp. žlice masla,
  • 1 čebulna čebulica,
  • kup peteršilja in zelene,
  • 1 korenje,
  • 2 lovorjev listi,
  • 2-4 grah sladkega popra,
  • fruktoze in sol po okusu.

Ribe (ščepec, ščuka, burbot) z nožem z majhno količino belega kruha in mleka, dobro premešajte. Pripravite paradižnik ali kislo smetano omako.

Napolnite: Fry v olju, sesekljane čebule, dodamo kuhan in na tanko narezane gobe in popražimo vse s trdo kuhanimi jajci, narezan. Polnjenje polnila s soljo in papriko.

Na namočeno in pritisnil brisačo iz gosto plast rib, in o njej dolgo slide – ohlajeno goveje meso. Popravite ribe nad polnjenjem. Zapečite šiv navzdol na oljni ploščici, ga oljnite z jajcem, potresemo z drobtinami, opečemo z oljem in pečemo v pečici 20-40 minut, občasno zalivamo z maščobo.

Končano ruleto se rahlo ohladi in razrežemo na dele, jih prenesemo v plošče, prelijemo z oljem, prelijemo paradižnikovo omako, potresemo drobno sesekljan peteršilj in služimo mizi.

Ribe na kmetiji

Potrebno bo:

  • 1 kg filca ščuka,
  • rastlinsko olje,
  • 1 čebulna čebulica,
  • 2 korenja,
  • 30 g gob (šampinjonov),
  • 200 g 15% kisle smetane,
  • 200 g z nizko vsebnostjo maščob.

Filete s ščepcem na visoki vročini v vrelnem olju na obeh straneh (ne dokler ni pripravljen). Pobeljena korenčka in čebula položite na predelani ponev, položite ribe na vrh, posujte z gobami, prelijte kislo smetano, potresete z naribanim sirom in pečemo 10-15 minut.

V Leningradu ocvrta šipka

Potrebno bo:

  • 800 g smuči,
  • 1 žlica. žlico pšenične moke,
  • 4 tbsp. žlice rastlinskega olja,
  • 4 čebulne čebulice,
  • sol,
  • zeleni koper in peteršilj.

Za okras:

  • 10-12 krompirja,
  • 4 tbsp. žlice z nizko vsebnostjo maščob,
  • 4 rdeče paradižnike,
  • sol po okusu.

Pripravljeno ščepino, razrezane na koščke, rešetke s soljo, zvitek v pšenični moki in obrnite na obeh straneh, dokler ne kuhamo. Čebulo, narezana na obročke, potresemo z moko, v velikih količinah olja pržimo do zlate rjave barve in preklopimo na sito, da dobimo stekleno olje.

Končano smetišče na plošči, okrasite z ocvrtim krompirjem, potresemo drobno sesekljane ocvrto čebulo in narezane zelišča.

Ščepec v omaki

Potrebno bo:

  • 0,5 kg ščepnice,
  • 1 žlica. žlica rastlinskega olja,
  • sol po okusu.

Za omako:

  • 1 žlica.žlico jedi grobega mletja,
  • 1 žlica. žlica masla,
  • 1 skodelica juhe,
  • 1 skodelico sesekljanih in opečenih šampinjonov,
  • 1 čebulna čebulica,
  • 0,5 kozarca 15% kisle smetane.

Ribe očistimo, narežemo na koščke, dal v ponev z vročim oljem, soljo, damo v segreto pečico in pečemo. Pripravljene ribe dajte na posodo, prelijte omako in služite.

Priprava omakeV globoki ponvi zmlete moke in masla, prelijemo z juho, zavre, dodamo ocvrte gobe, drobno sesekljane in ocvrte do svetlo zlate rjave čebulo, kislo smetano. Vreli omako, nato nalijemo ribe in služimo.

Ribe v starem ruskem stilu

Potrebno bo:

  • 100 g smuči,
  • 100 g krompirja,
  • 1 čebulna čebulica,
  • tanke rezine nizko vsebovanih maščob,
  • 100 g kisle smetane z nizko vsebnostjo maščobe,
  • 30 g juhe,
  • 1 žlica. žlico masla.

Za marinado:

  • 2 tbsp. žlice vode,
  • 1 žlica. žlica limoninega soka,
  • sol.

Ribe na ribniku odrežite s kožo brez kosti. Marinate za 15-20 minut. V loncu položite olje, prelijte juho, položite ribe (4 kosi na posodo), nato plast krompirja v kroglicah, nato pa plasti križane čebule. Naredite še 3 plasti. V pečico pustite 15 minut. Nato dodajte kislo smetano, nariban sir in pecivo, dokler ne kuhamo. Postrezite v lonec.

Polnjena ščuka

Na trupu ribe, ki tehta 1 kg (težo brez kosti 400 g) bo zahteval:

  • 3 srednje kose kruha iz polnozrnate moke,
  • 0,5 kozarca 0,5% mleka,
  • 2 čebulne čebulice,
  • 3 tbsp. l. rastlinsko olje,
  • 0,5 jajc,
  • 1 česen česna,
  • zelenice,
  • začimbe,
  • sol,
  • 100-200 gramov naribanega hrena.

Ribe očistite, naredite krožno rezanje kože na glavi in ​​jo odstranite iz trupla trupa, obrezovanje z nožem. Hrbtenico kosti na repu je treba rezati tako, da rep ostane znotraj iztisnjene kože. Ločeno kocko ločite in sperite. Odrežite glavo in odstranite oči in škrge iz nje.

Meso izvlecite stran od kosti in iz njega odstranite. Če želite to narediti, ribjem mesu, rahlo prepraženo čebulo masla, mletega česna, namočeno v mleko, bel kruh zamuditi 2-3 krat skozi mlinom za meso, dodamo surovo jajca, sol in poper.

Opozorilo Odstranitev iz ribje kože, da zapolni pripravljen nadev, dal glavo zavit v gazo ali celofan in kravato na več mestih s tanko vrvico. Carcass dani v podolgovato posodo, prelijemo z vodo ali juho, dodamo lovorjev list, sol, sesekljan korenček, čebulo in kuhamo zapiranje pokrova.

Kuhajte ohlajene ribe, se rahlo razprostrite in rezite z zelo ostrim tankim nožem.

Na ovalni posodi postavite rezine belega kruha, na njih položite koščke rib v obliki celega trupa. Okoli ribe postavite okrašen iz kuhanega krompirja, kumarice, paradižnika.Okrasite zelišča rib, rezine limone. Hren s kisom vložiti ločeno.

Trska je bila obdana s kislino

Potrebno bo:

  • 500 g trske,
  • 2 tbsp. žlice moke,
  • 0,5 skodelice sončnice ali oljčnega olja,
  • 400 g kislosti,
  • 200 g paradižnika ali 3 žlice žlice. žlice paradižnikovega pireja,
  • 3 žarnice,
  • 1 česen česna,
  • 60 g oljk,
  • 0,5 limone,
  • zelenice.

Trske odseki potresemo s soljo pohana z moko v olju. Por CHOP, čir mešanjem v posodi z maslom, nato dodamo sveže liste temeljito oprati kislice brez pecljev, drobno sesekljana in zmečkamo s soljo, česen, narezan paradižnik ali paradižnikov pire. Nežno premešajte in pustite, da zavre.

Ocvrte ribe dal v globoki ponvi ali kozici, vlijemo pripravljeno iz mešanice zelenjave in zelišč, gladko površino in kuhamo brez zapiranja pokrova, ne zelo vroči pečici ali v pokriti posodi na pladnju, a se za 1 uro.

Vroči ali hladni. Pri krmljenju rib del zajema oksalno maso, dal v vodo, kuhano in oljčno rezino limone s kožo, potresemo koper ali peteršilj.

Oglejte si video: Prehrana: insulin

Like this post? Please share to your friends:
Dodaj odgovor

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: